O firmie

Schody Nowak to dynamicznie rozwijająca się firma z czterdziestoletnim doświadczeniem. Oferujemy szeroko rozumiane usługi stolarskie. Specjalizujemy się w wykonywaniu drewnianych schodów samonośnych i schodów na betonie. Wykonujemy również drzwi, łózka, stoły, balustrady balkonowe, parapety, ogrodzenia a także wszelkie wykończenia wnętrz oraz budynków z zewnątrz. W produkcji używamy materiałów najwyższej jakości takich jak dąb, jesion, buk oraz drewno egzotyczne. Nasze wyroby wykonywane są w naturalnych kolorach drewna lub barwione na kolor według życzenia klienta. Do lakierowania używamy sprawdzonych lakierów firmy Clou lub do olejowania olejowosków firmy Osmo. Nasza firma przede wszystkim stawia nacisk na indywidualne potrzeby klienta oraz służy poradą. Przed realizacją, na etapie planowania wykonujemy projekty w przestrzeni trójwymiarowej dla wizualizacji klienta.
Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!

Najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci

Philip Kotler

Jak działamy?

Świadczymy usługi głównie na terenie województwa małopolskiego i województwa śląskiego. Wykonujemy kompleksowe usługi stolarskie wraz z montażem. W naszej ofercie produkcja schodów wiedzie prym, ale również można w niej znaleźć inne produkty wykonywane z drewna.

O firmie schody klasyczne

Schody klasyczne

Klasyczne schody drewniane to rodzaj schodów samonośnych lub obkładanych na betonie. Zazwyczaj są to schody drewniane pełne lub ażurowe z drewnianymi balustradami toczonymi lub prostymi. Schody klasyczne nadają wnętrzu harmonii i prostoty. Są wygodne w użytkowaniu i bardzo funkcjonalne.

Schody nowoczesne

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu schodów nowoczesnych. W naszej ofercie znajdują się drewniane schody samonośne oraz schody na betonie. Schody mogą być gładkie lub szczotkowane, proste lub zabiegowe z marmurowymi lub szklanymi podstopnicami, dywanowe oraz inne praktycznie w każdym stylu według potrzeb klienta. Wykonujemy schody, które łączą w sobie funkcjonalność i bezpieczeństwo wraz z nowoczesnym wzornictwem. W nowoczesnych schodach najczęściej wybierane jest oświetlenie stopni lub podstopnic. Jest to rozwiązanie nie tylko jako dekoracja światłem ale przede wszystkim zapewnia wygodę użytkowania.

o firmie schody nowoczesne